O firmie

Firma Galan Polska jest oficjalnym przedstawicielem firmy Galan na terenie Polski. Od pięciu lat prężnie działamy w dziedzinie ogrzewania.

Setki zadowolonych klientów oraz czas spędzony na rozmowach daje nam bogate doświadczenie w tematach kotłów elektrodowych. Pełny profesjonalizm, miła i kompetentna obsługa idąca wraz z jakością produktów marki Galan pozwala nam być liderem w dystrybucji na naszym rynku.

Firma Galan to firma założona w 1992 roku

Firma specjalizuje się w rozwoju i produkcji nowoczesnych systemów ogrzewania pomieszczeń. Produkty firmy są pod wieloma względami alternatywą dla urządzeń grzewczych stosowanych obecnie na całym świecie takich jak kotły na paliwa płynne, stałe lub gazowe, które są generalnie nieefektywne, drogie, nieporęczne, niewygodne w montażu i niebezpieczne w eksploatacji. Ich wskaźniki techniczne i ekonomiczne są dalekie od doskonałości. Firma Galan wykorzystując zdobycze przemysłu wojskowo-kosmicznego i konwersję stworzyła nową generację elektrycznych urządzeń grzewczych-przepływowych kotłów elektrodowych, których działanie opiera się na jonizacji chłodziwa tj. sam płyn chłodzący służy jako źródło wydzielania ciepła co daje niespotykanie wysoką wydajność.

Produkty firmy Galan są doskonale przystosowane do warunków eksploatacyjnych na całym świecie, a pod względem niskich kosztów utrzymania, bezpretensjonalności i najwyższej niezawodności przewyższa konkurencję.

Firma Galan posiada rozwiniętą międzynarodową sieć sprzedaży, która dba o wysoką jakość i terminowość dostaw produktów.

Wysoka jakość i niebanalne technologie, niespotykana dotąd wydajność i niezawodność pozwalają firmie przez wiele lat być liderem rynku, rozbudowywać i ulepszać produkt, być dumnym z jego historii i z ufnością patrzeć w przyszłość.

Stosowane obecnie na całym świecie urządzenia grzewcze do indywidualnego użytku (kotły na paliwa płynne, stałe, gazowe, elementy grzejne) są nieefektywne, drogie, nieporęczne, niewygodne w montażu i niebezpieczne w eksploatacji. Ich wskaźniki techniczne i ekonomiczne nie spełniają współczesnych wymagań.

Począwszy od 1992 roku firma Galan wykorzystując standardy techniki wojskowej i postępy konwersyjne, zaczęła tworzyć nową generację elektrycznych urządzeń grzewczych – kotłów elektrodowych przepływowych, których działanie opiera się na jonizacji chłodziwa.